MARTI, 2024-04-23, 6:07 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » HOBBY-URI& PASIUNI » PASIUNILE MELE
PASIUNILE MELE
MORENADate: SAMBATA, 2009-06-13, 1:13 PM | Message # 1
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
IMI PLACE:
- muzica in special latino, blues, oldies, reggeton ,dance , pop dar ascult si restul genurilor mai putin manele.
- dansul (poate ca intr-o viatza anterioara am fost dansatoare) ador sa ma misc in ritmul muzicii in special muzica latina care pentru mine inseamana exprimarea traiirilor prin intermediul muzicii.
- natura , plimbariile prin parcuri , in general ador spatiile verzi dar si plimbariile pe nisipul arzator al marii , sa privesc rasaritul si apusul soarelui
- gatitul imi place sa experimentezi retete noi , gatitul ma relaxeaza cu toate ca personal nu sunt o mare gurmanda.
- sportul in special fitness- ul , karatele care le am si practicat , fotbalul .
- pc-ul datorita caruia am descoperit prietenii care mi au fost aproape si mi au umplut golul si singuratatea fiind departe de cei dragi mie. Imi place sa fiu la curent cu absolut tot ceea ce este nou si sa imi pun ambitia la incercare.


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: JOI, 2009-06-18, 10:25 AM | Message # 2
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Pasiuni si Hobby:
- imi place muzica buna indiferent de gen si ador sa o ascult in timp ce conduc ...
- iubesc motoarele si tot ceea ce tine de viteza

-imi place actoria si mai nou sunt interesat de radio
- iubesc natura ... si animalele prefer un caine lg mine decat un prieten fals
- imi place tot ceea ce inseamna sport ...in special cele desfasurate in ring

ador aventura si tot ce inseamna provocare
-si normal internetul


We Ride Together We Die Together
 
Cyrus83Date: JOI, 2009-06-18, 12:06 PM | Message # 3
MODERATOR
Group: Members
Messages: 192
Status: Offline
Imi place ... muzica buna in special HOUSE
sa fiu inconjurat de prieteni ..putin dar buni.
Imi plac provocarile de orice fel...sunt deschis la orice.
Pt timp liber... plimbarile prin parc, din cand in cand mai citesc cate o carte, internetul.
 
nycoleDate: VINERI, 2009-07-31, 4:46 PM | Message # 4
Major general
Group: Moderators
Messages: 234
Status: Offline
Hmmm! Sa vedem ce anume imi place mie si voi incepe cu muzica, caci ascult muzica nonstop orice gen in afara de Manele (nu le suport), mi se zice k sunt dpenedenta de muzica, k e un drog pt mine cool . Imi place foarte mult marea, o ador. Vara mai tot timpul sunt pe plaja, in apa. Sunt mai ceva ca o rata biggrin Imi plac plimbarile si iesirile cu prietenii mei in oras si in afara orasului. Printre hobbyurile mele se afla desigur si internetul, cititul si uneori pictatul. Ar mai fi de spus dar cred ca mai las si pentru alta data tongue smile
 
iuliandanoDate: MIERCURI, 2009-08-05, 4:02 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
hmmmmmmmm.....cam ce as putea scrie eu aici.....in primul si in primul rand imi place sa traiesc viata din plin.......imi place viteza.....aventura ......tot ce este nou.......imi place sa imi petrec timpul in compania prietenilor.....imi place sa joc tenis de camp....fotbal.....imi plac calatoriile.....imi place sa ascult muzica.....imi place sa fac multe lucruri insa nu vreau sa va plictisesc:)
 
black_devilDate: JOI, 2009-08-06, 8:47 AM | Message # 6
Lieutenant
Group: Members
Messages: 35
Status: Offline
si mie mi-ar place sa joc fotbal...dar sa nu se lase cu picioare rupte:)))...viata..distractia la maxim..discotecile...inotul noaptea in mare...gratarele stinse cu bere din plin:)))...
 
DiavolitzaDate: JOI, 2009-08-06, 10:48 AM | Message # 7
membru
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
Hmmm Aici as avea o multime de spus...dar va spun ceea ce este mai important pentru mine...IMI PLACE LA NEBUNIE SA DANSEZ....dansul cred ca este cea mai mare pasiune...imi place sa joc tenis de picior..Imi place inotul....imi plac plimbarile cu rolele etc etc etc
Attachments: 7461777.jpg (55.0 Kb)
 
BossyDate: JOI, 2009-08-06, 10:55 AM | Message # 8
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Quote (iuliandano)
gratarele stinse cu bere din plin:)))

hmm la pasiunea asta ma inscriu si eu biggrin :D biggrin ca nu suna rau deloc


We Ride Together We Die Together
 
BossyDate: JOI, 2009-08-06, 10:56 AM | Message # 9
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Quote (Diavolitza)
.IMI PLACE LA NEBUNIE SA DANSEZ....dansul cred ca este cea mai mare pasiune.

si mie imi place sa dansez dar din pacate am doua picioare stangi si alea de lemn cine stie poate odata o sa imi dai cateva lectii smile :) :)


We Ride Together We Die Together
 
alexbDate: JOI, 2009-08-06, 10:58 AM | Message # 10
Major
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
pasiunile mele nu stiu cu care sa incep sunt mai multe dar o sa va zic cateva din ele imi place unblu prin oras sami petrec noptile prin cluburi cu prieteni sa merem cu cortu prin padurile noaste frumoase din brasov sa facem curse cu masini in principiu sa ma distres sa traiesc viatza la maxim alaturi de prieteni si sa fac cat mai multi prieteni........................ pupici de la brasov si sper sa ramanaem cat mai mult timp prieteni
 
iuliandanoDate: JOI, 2009-08-06, 1:57 PM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
Diavolitza, eu m-as inscrie la tenisul de picior ca ala si mie imi place:)
 
valentinaDate: MARTI, 2009-08-11, 10:15 PM | Message # 12
membru
Group: Members
Messages: 16
Status: Offline
MAREA MEA PASIUNE MASINILE MA INNEBUNESC! wacko wacko wacko
 
BossyDate: MIERCURI, 2009-08-12, 8:48 PM | Message # 13
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
ehe tu cu masinile eu cu motoarele .. cand facem o cursa ? cool cool cool cool

We Ride Together We Die Together
 
arfeDate: MIERCURI, 2009-08-19, 4:18 PM | Message # 14
Colonel
Group: Members
Messages: 9
Status: Offline
 
BossyDate: JOI, 2009-08-20, 1:01 AM | Message # 15
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
pff arfe am urmarit video da nu am reusit sa inteleg care sunt pasiunile tale ...poate marea .. sau muzica , sau femeile .. sau poate dragostea happy happy

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: DUMINICA, 2009-08-23, 8:51 PM | Message # 16
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Arfe dragule spune si cateva cuvinte din ceea ce te pasioneaza pe tine de la videoclipul asta inteleg doar ca ti place muzica daca am inteles bine . biggrin biggrin biggrin biggrin

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: DUMINICA, 2009-08-23, 9:52 PM | Message # 17
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
pai uneori cuvintele nu sunt de ajuns asa ca arfe se exprima prin muzica happy ^_^ ^_^

We Ride Together We Die Together
 
BellaMaryDate: MARTI, 2009-08-25, 1:26 PM | Message # 18
Sergeant
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
Mie imi place muzica buna dar cel mai mult eu iubesc la nebunie manelele.Hobiurile mele sunt sa merg la munte,la mare si etc
 
izarotadeDate: MARTI, 2009-08-25, 8:01 PM | Message # 19
Major
Group: Members
Messages: 4
Status: Offline
Hmmm....Imi place sa asc radio, sa stau cu prietenii.Practic inot si tay-kuando.Sunt rocker si urasc manelele bine-nteles...asta e tot...
 
BossyDate: MARTI, 2009-08-25, 9:20 PM | Message # 20
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
smile smile smile io prefer kick boxing

We Ride Together We Die Together
 
Forum » SA NE CUNOASTEM » HOBBY-URI& PASIUNI » PASIUNILE MELE
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Copyright by MORENA © 2024