VINERI, 2024-04-26, 7:00 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
CATE PUTIN DESPRE FIECARE
MORENADate: SAMBATA, 2009-06-13, 12:46 PM | Message # 1
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bun venit tuturor . Numele meu este Morena brasoveanca de fel momentan lucrez in Londra si sunt administratorul acestui site . Pentru a ma cunoaste mai bine am sa va spun cate ceva despre persoana mea.
Sunt creativa, incapatanata pana peste masura. Ambitioasa si mereu cu pofta de viata. Nemultumita?Intotdeauna mereu am sa cer mai mult de la mine pentru ca sunt sigura ca pot. Mi-as fi dorit ca toti care pretind ca iti sunt prieteni sa stie sa cunoasca intru-totul semnificatia acestui cuvant.Nu toti suntem in cuprinsul unei mari fericiri gata sa ne sacrificăm si câinele familiei pentru buna-purtare a prieteniei ? Tastatura nu inghite asemenea bancuri englezesti..Prietenie – acest cuvant necesita anumite sacrificii, toata lumea stie acest lucru, insa putini ii stiu valoarea ei .
Intotdeauna m-au interesat legile pe care adolescentul si le creeaza in jurul lui. O parte din el este aruncata in delirul varstei, o alta, in mainile unor prietenii fals-crezute pe care sarmanul le va regreta intr-un tarziu. Iar ultima parte e de-o scarba de nedescris: e vorba de partea in care esenta lor – pe care cuvantul ‘om’ trebuie cu inima grea sa o indure – e murdarita de egoism si ipocrizie infantila insusi de ei.
As vrea sa nu devin niciodata meschina sau ipocrita , sa pastrez doar amintiri frumoase . Nu ma atasez de obiecte si nu le colectionez, ma tem cel mai tare de mine si de D-zeu ,nu imi place sa fiu jignita sau suspectata de nesinceritate, imi pare rau cind gresesc si fac tot posibilul sa-mi repar acea gresala, accept critici si reprosuri doar de la cei care ma cunosc si imi sunt prieteni in adevaratul sens al cuvantului.
Detest minciuna, falsitatea, lingusala si prieteniile bazate pe anumite scopuri. Sunt sociabila, comunicativa imi place sa ascult bucuriile si tristetiile semenilor mei si fac tot posibilul sai ajut macar cu un sfat, fire vesela si cu simtul umorului bine dezvoltat.
Ar fi bine sa inchei aici nu vreau sa va plictisesc prea mult sper ca din aceste randuri ati reusit sa ma cunoasteti cate un pic.

Va multumesc pentru timpul acordat lecturarii si sper ca aceasta colaborare sa dureze si pe viitor.

Va multumesc


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Cyrus83Date: SAMBATA, 2009-06-13, 4:35 PM | Message # 2
MODERATOR
Group: Members
Messages: 192
Status: Offline
Ce as mai putea sa zic.
Ma cunoasteti destul de bine. Pentru restul..ce sa va zic sunt eu si nu vreau sa ma schimb niciodata pentru nimeni. Daca ma placeti asa cum sunt foarte bine, daca nu, nu pot obliga pe nimeni sa o faca. Sunt bun pana sunt calcat pe bec. wink asa k nu va luati de persoana mea, dar in special de prieteni mei..pt ei sunt in stare de orice, in special cei la care tin f mult, e ca si cum ati lovi in mine. Nu imi place ca persoanele dragi mie sa fie luate in ras, sau suparate.
Concluzie...sunt prieten cu toti pana la proba contrarie. :)
 
BossyDate: JOI, 2009-06-18, 9:29 AM | Message # 3
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Bine ati venit alturi de noi in aceasta noua provocare ... ma numesc Bossy sunt un maramuresan stabilit in iasi momentan Bergamo(Italia) sunt unul dintre adinistratorii acestui site....va pot spune despre mine ca sunt o fire deschisa ,foarte vesela mereu pus pe nebunii . imi place viata si o traiesc la maxim de cele mai multe ori pe marginea prapastiei, ador provocarile si tin foarte mult la prieteni mei ...urasc minciuna, falsitatea si pe cei care te periaza ca sa isi atinga un anumit scop...sper ca prezenta mea sa va creeze o buna dispozitie ... flower :flower: :flower:
Attachments: 9337159.jpg (359.0 Kb)


We Ride Together We Die Together
 
nycoleDate: JOI, 2009-07-30, 1:36 PM | Message # 4
Major general
Group: Moderators
Messages: 234
Status: Offline
Hello! Hello! Ma numesc nycole, sunt de la mine de acasa, sunt o sirena ceea ce inseamna k stau aproape de mare si aici va las pe voi sa ghiciti orasul cool . Hmmmmm! Ce pot spune despre mine? Pai asa cum multi dt voi ati observat, nu sunt cu toate "tiglele pe casa" wacko , mi se mai spune k sunt o carte greu de citit, adica misterioasa si nu las sa se vada nimic surprised ... Urasc minciuna, urasc prostia, urasc singuratatea, nu imi place sa mi se spuna ce sa fac, nu imi place sa fiu pupata in ... imi ies greu din fire dar si knd se intampla se te tii bine caci iese fiara din mine, nu mai pot stapani leoaica ce se ascunde in mine. Nu accept ideea ca cineva sa se lege de prietenii mei, de aceea pt ei sunt in stare de orice. Tin foarte mult la prieteni mei si stiu k in ziua de azi e foarte greu sa mai legi o prietenie cinstita si de durata, de aceea am grija k prieteni pe care ii am sa nu ii pierd si sa nu ii ranesc. Sunt o fire otpimista si stiu sa trec peste probleme, multi din prietenii mei se intreaba daca mai pot si cum fac asta. Se pare k inca mai pot. Mi se spune k sunt sufletul unei petreceri si k imi place sa imi traiesc viata, k sunt vesela tot tp si k ii ineveselesc pe ceilalti... hmmmm! sa fiu oare clovn? dry Daca sunt provocata accept provocarea fara sa stau sa ma gandesc de 2 ori inainte caci sunt o fire care nu se lasa cu una cu doua si in nici un caz nu renunta. Hmmmm! cred k am vb cam mult despre mine. Gata, restul il descoperiti singuri caci mai sunt multe de zis si de descoperit, dar care ar mai fi farmecul daca va dau eu totul mura in gura ? biggrin kiss and hugs :p
 
BossyDate: JOI, 2009-07-30, 1:46 PM | Message # 5
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
kiss nico ne bucuram ca esti alaturi de noi smile smile smile

We Ride Together We Die Together
 
AdyDate: VINERI, 2009-07-31, 2:42 AM | Message # 6
Major general
Group: Moderators
Messages: 73
Status: Offline
Salutare all....Sunt Adrian, am 21 de ani, berbec, locuiesc in Craiova, oltean cu acte in regula si pana la moarte...o descriere...hmm...sunt o fire deschisa...foarte comunicativ...imi place natura si excursiile....imi place sa ma simt bn si sa fac multe glume...k si sporturi practic unihockey-ul(o varianta a hockey-ului pe gheata) imi place fotbalul...tin cu STIINTA pana la moarte....apoi urmeaza motocicletele si tenisul de camp si masa....cam atat despre mine.
 
MORENADate: VINERI, 2009-07-31, 5:33 PM | Message # 7
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine ai revenit in clubul nostru un kisss mare ptr tine heart heart lips lips

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
alexbDate: MIERCURI, 2009-08-05, 2:04 PM | Message # 8
Major
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
Bine v-am gasit si multumesc ca m-ati primit printre voi pe acest minunat chat si complimente fondatorului site-ului cat despre mine eu sunt din brasov am 22 de ani si mai multe cine doreste sa descopere va doresc in continuare o distractie cat mai placuta.
 
MORENADate: MIERCURI, 2009-08-05, 2:11 PM | Message # 9
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Un calduros bine ai venit sper ca alaturi de noi sa ti alungi plictiseala si sa petreci clipe minunate. Mersi pentru complimente lips lips hooray hooray

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
iuliandanoDate: MIERCURI, 2009-08-05, 3:35 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
Bine v-am gasit dragilor si dragutelor.......eu sunt Iulian si sunt nou pe aici,sunt din bucuresti de fel si la invitatia unei persoane ff dragute si ff scumpe am aterizat si eu aici si nu imi pare rau......despre mine nu stiu ce sa va zic nu prea imi place sa ma descriu singur....insa va pot spune un lucru sigur...sant doar eu....cu bune si cu rele......si daca vreti sa ma acceptati este alegerea voastra.......va poooooop pe toti si pe toate....
 
MORENADate: MIERCURI, 2009-08-05, 4:02 PM | Message # 11
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Un calduros bine ai venit Iulian sper ca iti vei petrece un timp minunat alaturi de noi suntem un grup de prieteni si ne vom accepta cu bune si rele pentru ca telul nostru este sa putem lega niste prietenii durabile si indistructibile. Alaturi de noi sunt oamneni minunati de care de a randul anilor nu ne am plictisit unul de celalat ne respectam si ne sustinem . kiss Iulian

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
DiavolitzaDate: JOI, 2009-08-06, 10:44 AM | Message # 12
membru
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
Buna Sunt o blondutza simpatika...cu simtu umorului...sunt sociabila...imi place dansul la nebunie am facut dans modern timp de 6 ani,sunt incapatanata,rebela,prietenoasa....nu suport mincinosii si oamenii falsi care se dau ceea ce nu sunt...imi place sa am o multime de prieteni....sper sa raman pe site-ul asta mult timp de akum inainte...va poop si restu lucrurilor despre mine le aflatzi de la mine personal va pooop dulce
Attachments: 7896793.jpg (61.0 Kb)
 
BossyDate: JOI, 2009-08-06, 10:52 AM | Message # 13
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
ne bucuram ca te avem alaturi de noi diavolitzo ... speram sa te simti bine aici...hmm foarte dragutza in poza asta smile smile smile

We Ride Together We Die Together
 
adamusDate: JOI, 2009-08-06, 3:38 PM | Message # 14
Lieutenant
Group: Members
Messages: 9
Status: Offline
Bine v `am gasit.Sunt Adamus din Bucuresti ... .. O mea despre ce sa va zic ... Imi plac la nebunie masajele si sala de forta: D. .. si tot ce este frumos: D .. . felicitari pt acest forum / chat-ul ... Sper sa fie o Comunitate cat mai mare si sa dureze .. Numai bine ... (nu stiu ce cauta poza aia la profil ... )
Attachments: 5014512.jpg (18.6 Kb)


Message edited by adamus - JOI, 2009-08-06, 3:41 PM
 
MORENADate: JOI, 2009-08-06, 6:42 PM | Message # 15
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine te am gasit Adamus sper sa pentreci alaturi de noi momente frumoase si sa alungi plictiseala de peste zii . Un kiss dulce

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
AdyDate: MARTI, 2009-08-11, 9:57 PM | Message # 16
Major general
Group: Moderators
Messages: 73
Status: Offline
bn ati venit toti alaturi de noi...sper sa ne simtim bn impreuna
 
MARCELDate: MARTI, 2009-08-11, 10:06 PM | Message # 17
pentru ca imi esti amic
Group: Members
Messages: 1
Status: Offline
BUNA MA NUMESC MARCEL SI SUNT DIN BISTRITA NORD CE SA VA SPUN DESPRE MINE PENTRU CEI CE NU MA CUNOSC SUNT UN TIP DE GASCA SI SPER SA NE INTELEGEM BINE SI SA NE DISTRAM IN PREUNA EU VA DORESC BAFTA LA TOZII .KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS grog :hello:
 
valentinaDate: MARTI, 2009-08-11, 10:13 PM | Message # 18
membru
Group: Members
Messages: 16
Status: Offline
BUNA,MA NUMESC VALENTINA SUNT DIN TGV,MOMENTAM SPANIA.IMI PARE BINE CA AM REGASIT ACEASTA MARE FAMILIE IN CARE INTOTDEAUNA AM FOST TRATATA CU DRAGOSTE!IMI PLAC FOARTE MULT MASINILE,CALATORIILE ETC.UN KISSS GRANDE!
 
bombonik_deeaDate: MARTI, 2009-08-11, 10:28 PM | Message # 19
Lieutenant
Group: Members
Messages: 1
Status: Offline
buna eu sunt o bombonik...dulce sunt brasoveanca dar sunt in anglia momentan ce pot sa va zic despre mine hmmmm deci sunt o fire foarte incapatanata,origolioasa si ambitioasa deci dak vreau ceva am dar mai stiu si ca in viata mai si pierzi sunt mandra ca sunt aici cu voi toti sunteti de treaba si ca orice oamenii avem si calitati si defete da important e ca ne aceptam asa cum suntem ....kisss la toata lomea bombonik
Attachments: 4580874.png (245.3 Kb)


Message edited by bombonik_deea - MARTI, 2009-08-11, 10:57 PM
 
BossyDate: MARTI, 2009-08-11, 10:38 PM | Message # 20
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Urez bun venit pe DREAMFOROWORLD noilor membri bombonika , marcel si valentina.. ne bucuram sa va avem alaturi de noi speram sa va simti bine in prezenta noastra ... va asteaptam in forum , pentru ca parerea voastra conteaza pentru noi

We Ride Together We Die Together
 
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
Search:

Copyright by MORENA © 2024