VINERI, 2024-03-29, 5:33 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MORENA  
Forum » LIFE STORIES/ POVESTI DE VIATA » TOTUL DESPRE SEX » 10 lucruri amuzante depre sex
10 lucruri amuzante depre sex
BossyDate: SAMBATA, 2009-10-10, 4:47 AM | Message # 1
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline

Legendarul Muzeu al Sexului din Manhattan contine o multime de detalii despre viata sexuala a umanitatii din cele mai vechi timpuri si pana acum. Unele sunt ciudate, altele triste, iar unele de-a dreptul amuzante. Noi am selectat cateva care speram sa va faca sa zambiti si sa va ganditi de doua ori mai mult la... sex.

Iata cateva dintre lucrurile pe care nu le stiai despre sex, iar daca le stiai suntem convinse ca iti va face placere sa le recitesti :P:
1. Cel mai bun remediu

Potrivit Muzeului de Sex, vibratoarele au fost considerate tratament medical pentru femeile isterice in secolul al XIX-lea.
2. Zambiti, va rog!

Sperma contine zinc si calciu, amandoua elementele fiind necesare pentru a preveni deteriorarea danturii.
3. Celebru ca un iepuras

Celebrul vibrator "Rabbit" este cunoscut din doua motive: ofera rezultate excelente si are un smiley ciudat in varf. Aparent, clientele din Japonia nu doresc ca vibratoarele sa semene cu un penis de aceea a primit un "zambet" pentru o atitudine diferita (stiu, si eu am ras cu lacrimi).
4. Cu masura

Am mai spus asta de vreo 200 de ori, insa cititorii nostri (reprezentanti ai sexului tare :P) trebuie sa primeasca informatia cat de des posibil! Potrivit Muzeului penisul erect normal masoara 12 cm in vreme ce in stadiu flasc masoara doar 7,5 cm.
5. Sex cu probleme

Nu e atat de amuzant, insa homosexualitatea a fost inclusa pe lista bolilor psihice a Asociatie de Psihiatrie din Statele Unite ale Americii pana in 1973.
6. Protejarea trupelor

Armata americana a cheltuit sume substantiale pentru tratarea bolilor venerice ale soldatilor. Acesta e unul dintre motivele pentru care au lansat campanii de promovare a folosirii prezervativelor.
7. Antrenamente fierbinti

Urasti sa mergi la sala? Atunci arde 200 de calorii in 30 de minute de sex activ.
8. Costume modificate

Aparent constumele hot pe care le poarta acum dansatoarele de burlesque (stripteuze vintage, precum Dita von Teese) au avut un alt scop in secolul al XV-lea. Acestea acopereau parul pubian al prostituatelor si ascundeau parazitii si eruptiile provocate de bolile venerice detinute de acestea.
9. Justitia e oarba

In Hong Kong, barbatii adulteri pot fi ucisi de sotia tradata. Insa numai daca aceasta reuseste sa il omoare cu mainile goale, fara arma sau ajutor.
10. Placeri interzise

Vanzarea jucariilor sexuale si a vibratoarelor este interzisa in statele americane Alabama si Mississippi. Insa poti cumpara din alta parte si le poti folosi cu incredere si acolo.

Attachments: 4129895.jpg (34.2 Kb)


We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: MARTI, 2009-11-17, 1:21 AM | Message # 2
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Super misto postul Bossy am ras cu lacrimi am sa incerc sa mi spun si eu parrerea mea intr un fel amuzant sau nu depinde de fiecare . biggrin

Quote (Bossy)
1. Cel mai bun remediu

Potrivit Muzeului de Sex, vibratoarele au fost considerate tratament medical pentru femeile isterice in secolul al XIX-lea.

se zice ca fum fara foc nu iese , concluzie nici cel care a inventat vibratorul nu cred ca avea o nevasta calma happy
happy ^_^ happy

Quote (Bossy)
2. Zambiti, va rog!

Sperma contine zinc si calciu, amandoua elementele fiind necesare pentru a preveni deteriorarea danturii.

mai eu stiam ca este buna la ten acum aflu ca si la dantura surprised :o nu stiam eu de ce imi cad dinti lipsa de calciu wacko %) wacko

Quote (Bossy)

3. Celebru ca un iepuras

Celebrul vibrator "Rabbit" este cunoscut din doua motive: ofera rezultate excelente si are un smiley ciudat in varf. Aparent, clientele din Japonia nu doresc ca vibratoarele sa semene cu un penis de aceea a primit un "zambet" pentru o atitudine diferita (stiu, si eu am ras cu lacrimi).

ehhhhhhhh parca daca il si vezi zambind parca altfel merge

Quote (Bossy)
4. Cu masura

Am mai spus asta de vreo 200 de ori, insa cititorii nostri (reprezentanti ai sexului tare :P) trebuie sa primeasca informatia cat de des posibil! Potrivit Muzeului penisul erect normal masoara 12 cm in vreme ce in stadiu flasc masoara doar 7,5 cm.

hahhaa ete ca au ajuns si cercetatorii astea la ideea mea decat mare si prost mai bine mic si jucaus

Quote (Bossy)
5. Sex cu probleme

Nu e atat de amuzant, insa homosexualitatea a fost inclusa pe lista bolilor psihice a Asociatie de Psihiatrie din Statele Unite ale Americii pana in 1973.

Personal consider homosexualitatea si lesbianismul ca si devieri de comportament nu am nimic cu ei , nu sunt nici rasista si nici descriminatorie este doar parerea mea personala.


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: MARTI, 2009-11-17, 1:21 AM | Message # 3
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Quote (Bossy)
6. Protejarea trupelor

Armata americana a cheltuit sume substantiale pentru tratarea bolilor venerice ale soldatilor. Acesta e unul dintre motivele pentru care au lansat campanii de promovare a folosirii prezervativelor.

Saraci de ei dupa ce ca prindeau din ani in pasti mai luat si boli . Buna afacere happy ^_^ happy

Quote (Bossy)
7. Antrenamente fierbinti

Urasti sa mergi la sala? Atunci arde 200 de calorii in 30 de minute de sex activ.

Deci 60 de min 400 de calorii pffffff ma apus de sportul asta si las infometarea

Quote (Bossy)
9. Justitia e oarba

In Hong Kong, barbatii adulteri pot fi ucisi de sotia tradata. Insa numai daca aceasta reuseste sa il omoare cu mainile goale, fara arma sau ajutor.

pai saracele femei ce se antreneaza ptr a fi sigura ca l a omorat

Quote (Bossy)
10. Placeri interzise

Vanzarea jucariilor sexuale si a vibratoarelor este interzisa in statele americane Alabama si Mississippi. Insa poti cumpara din alta parte si le poti folosi cu incredere si acolo.

Pai daca si cei din trupele americane i au boli venerice ce sa le mai ceri ca sunt in stare sa si schimbe si jucariile intre ei . happy
happy


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
black_wolfDate: JOI, 2009-11-19, 1:04 PM | Message # 4
membru
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
happy happy da e ceva distractiv si foarte amuzant happy nu stiu cred ca ala care a inventat vibratoru poate nu era asa ......dotat cine stie oricum a inventat ceva placut pt femei ......
 
MORENADate: MIERCURI, 2009-12-02, 4:37 PM | Message # 5
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
happy happy happy happy corect macar a stiut sa acopere defectul unor barbati biggrin biggrin

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Forum » LIFE STORIES/ POVESTI DE VIATA » TOTUL DESPRE SEX » 10 lucruri amuzante depre sex
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright by MORENA © 2024