VINERI, 2024-03-29, 12:54 PM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » RUBRICA SARBATORITILOR » SARBATORITII SAPTAMANII
SARBATORITII SAPTAMANII
MORENADate: MIERCURI, 2009-08-05, 4:17 PM | Message # 1
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Aceasta rubrica va fi dedicata celor care isi serbeaza ziua de nastere sau cea de nume . Cei care doriti sa le faceti o urare va astept la aceasta rubrica. Va multumesc pentru intelegere.

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: LUNI, 2009-08-10, 7:07 PM | Message # 2
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
LA MULTI ANI MORENA!!!

Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume iar trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele Un alt trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ne uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite si sa ai parte numai de raze de soare in viata...Eu si toti cei care te iubesc iti uram LA MULTI ANI MORENA!!!
Attachments: 1604566.jpg (49.0 Kb)


We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: MARTI, 2009-08-11, 12:58 PM | Message # 3
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline

Zambind printre lacrimi am simtit ca durerea e mai mica... Daruind am simtit ca singuratatea e mai putin dureroasa... Iubind am simtit ca nefericirea nu tine pentru totdeauna... Iertand am simtit ca ranile inimii pot fi vindecate... Rabdand am simtit ca fiecare clipa e pretioasa... Ascultand am simtit ca orice om are in inima uneori durere... Visand am simtit ca pot zbura... Nu va pot multumi indeajuns pentru fericirea pe care mi-ati adus-o in viata mea. Tot ce pot face este sa sper ca prietenia mea pentru voi va va face cel putin la fel de fericiti.

Va multumesc din inima pentru toate urarile voastre , pentru ca mi ai fosta alaturi si ca imi sunteti PRIETENI.

ATUNCI CAND UN OM ISI PUNE TOATA INCREDEREA IN TINE NU-L DEZAMAGI, DEMONSTREAZA-I CA ESTI UN PRIETEN ADEVARAT SI INCEARCA SA IL AJUTI CAT POTI DE MULT PTR CA TOTUL TI SE VA INTOARCE INZECIT!!!!!!!!!!!!!

Attachments: 3647164.jpg (23.2 Kb)


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: MARTI, 2009-08-11, 1:10 PM | Message # 4
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Va multumesc pentru clipele minunate petrecute impreuna si promit ca atunci cand o sa am bani am sa va cumpar un hectar de pamant pe Luna dar deocamdata in criza asta finaciara am sa va servesc cu un pahar de sampanie si o felie din tortul meu . biggrin :D biggrin

NU VA INGHESUITI CA ESTE PENTRU FIECARE tongue :p tongue :p

Attachments: 2311139.jpg (165.1 Kb) · 3951512.jpg (39.5 Kb)


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: SAMBATA, 2009-08-15, 12:49 PM | Message # 5
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
O sarbatorim pe Fecioara Maria si te sarbatorim pe tine. Imi doresc sa fi mereu asa, bland, bun si dragut cu toti cei din jurul tau. Esti un prieten de nadejde si un adevarat om. Iarta, iubeste si traieste frumos cu cei din jurul tau.Sa fi cuminte si sa asculti de prietenii tai pentru ca noi iti dorim numai bine, fericire si sa ai parte de toata fericirea din lume.Sper sa ramai mereu un spirit tanar si plin de viata, sa fim mereu impreuna si sa nu uitam niciodata frumoasa prietenie dintre noi/.LA MULTI ANI Morena, Corina Marius si toti cei care poarta numele Sf Maria:flower: flower heart love


si asta cu dedicatie pentru cineva drag
Attachments: 5995029.jpg (16.7 Kb) · 9041643.jpg (144.7 Kb)


We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: DUMINICA, 2009-08-23, 9:04 PM | Message # 6
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Multumesc frumos Bossy pentru toate urarile tale superba melodie kiss grande para ti muack.

La multi ani Corina multa sanatate si fericire si tot ceea ce ti doresti sa ti se implineasca .


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: MARTI, 2009-08-25, 9:24 PM | Message # 7
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE ISI SERBEAZA ZIUA DE NASTERE flower flower flower love :love:

We Ride Together We Die Together
 
BossyDate: MARTI, 2009-09-08, 10:35 AM | Message # 8
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Pentru ca astazi este o zi speciala pentru tine, ma alatur si eu celor ce-ti doresc din adancul sufletului sa ai parte numai de impliniri, satisfactii, multa sanatate, si Dumnezeu sa te calauzeasca si sa oranduiasca totul cum este mai bine pentru tine! Fie ca anii ce se scurg sa treaca, precum razele soarelui mangaie o floare ce sta sa infloreasca!Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale.
Lucrurile mici pe care le facem si le spunem au mare importanta in timp ce noi ne urmam calea. Un gest frumos poate sa ia povara umerilor obositi pe drum. O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate. Cata bucurie tasneste deodata din lucrurile mici si simple, deci simplu, dar din suflet
... "LA MULTI ANI!"MORENA,MARY,CORINA MARIUS si tuturor celor care isi serbeaza onomastica azi

Mereu sa ai cu tine bucurie!
Sa infloresti cum mugurii sub soare!
Spre fericire drumul tau sa fie
Lipsit de lacrimi si de zile-amare!
Cu muzica si veselie-n jur,
Fericire, bucurie si succes!
Iubire mare, rasul sa-ti dea ghes!
Noroc si sanatate si putere
Sa-ti-aduca in suflet mangaiere!
Sa nu-ti fie deloc necazul cunoscut
Iar prietenii sa-ti fie mereu scut!


LA MULTI ANI!!!
Attachments: 7120061.png (225.8 Kb)


We Ride Together We Die Together
 
Cyrus83Date: MARTI, 2009-09-08, 10:37 AM | Message # 9
MODERATOR
Group: Members
Messages: 192
Status: Offline
La multi ani tuturor celor care poarta numele de Maria, Mariana, Marian, Marius!

Un gand bun pentru fiecare...sanatate multa si sa fiti iubiti/iubite. Tot binele din lume si sa aveti parte numai de bucuri.
In special pentru Morena fara de care intalnirea noastra nu ar fi fost posibila.
Sa ne traiesti, sa fi fericita si sa ai parte de bucuri. Noi te iubim si iti dorim tot binele din lume.
Eu cel putin iti multumesc ca existi si m-ai lasat sa iti fiu alaturi. Esti o persoana minunata si foarte delicata.

love :good:

Attachments: 1858955.jpg (83.2 Kb) · 1263682.jpg (36.7 Kb)
 
silenceofdarknessDate: MARTI, 2009-09-08, 2:19 PM | Message # 10
Sergeant
Group: Members
Messages: 9
Status: Offline
LA MULTI ANI SI MULTA FERICIRE!!
Attachments: 0336456.gif (240.3 Kb) · 8978965.gif (158.4 Kb) · 2952932.jpg (169.9 Kb)


Message edited by silenceofdarkness - MARTI, 2009-09-08, 2:24 PM
 
MORENADate: MIERCURI, 2009-09-09, 0:36 AM | Message # 11
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Va multumesc toturor pentru mesajele voastre sunteti niste persoane minunate si ma bucur enorm sa va am langa mine si in viatza mea.Un prieten este o persoana care este acolo cand ai nevoi de cineva sa te asculte, sa te sprijine, o persoana cu care sa poti imparti si bucurii si tristeti ... O persoana pe care sa o poti suna la orice ora si sa stii ca te va ajuta daca ai nevoie ... Pot sa spun ca o persoana fara prieteni este o persoana foarte saraca, dar si trista in acelasi timp ... Avem nevoie de prieteni pentru ca suntem oameni si traim alaturi de oameni, nu suntem pustnici care traiesc in fundul padurii ... Va iubesc
Quote (Cyrus83)
In special pentru Morena fara de care intalnirea noastra nu ar fi fost posibila.
Sa ne traiesti, sa fi fericita si sa ai parte de bucuri. Noi te iubim si iti dorim tot binele din lume.
Eu cel putin iti multumesc ca existi si m-ai lasat sa iti fiu alaturi. Esti o persoana minunata si foarte delicata.

Si eu iti multumesc Marius ca mi ai dat ocazia de a descoperii o persoana atat de sensibila si minunata in tine . Sa nu te schimbi niciodata chiar daca rautatiile vieti iti amarasc viatza.


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Cyrus83Date: VINERI, 2009-09-11, 0:06 AM | Message # 12
MODERATOR
Group: Members
Messages: 192
Status: Offline
Quote (MORENA)
Si eu iti multumesc Marius ca mi ai dat ocazia de a descoperii o persoana atat de sensibila si minunata in tine . Sa nu te schimbi niciodata chiar daca rautatiile vieti iti amarasc viatza.

Mersi mult pentru gandurile bune...Sincer chiar nu am de gand sa ma schimb pentru nimeni, care ma place asa cum sunt bine, care nu e problema lor... fiecare avem partile noastre bune si rele. poop dulce si iti multumesc ca mi-ai permis sa iti fiu prieten.

 
BossyDate: DUMINICA, 2009-09-13, 2:08 PM | Message # 13
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Fie ca din aceasta zi, toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasca fara sa mai plece si sa ai doar zile insorite si multa fericire! Iti doresc o viata traita frumos plina de ginduri curate,in demnitate ,cu satisfactia lucrului facut din suflet,viata care atrage admiratia celor din jurul tau si multumirea de sine ! Sa fii iubit si respectat de toata lumea LA MULTI ANI!!! RAUL,REMUS,NYCO SWEET flower wine :wine:

O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate
mereu sa ai folos si succes in toate
norocul si fericirea sa nu te paraseasca
dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca
ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata
decat un trai imparatesc
Si multa, multa sanatate!

LA MULTI ANI!!!
Attachments: 2207237.jpg (99.2 Kb)


We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: MARTI, 2010-03-02, 1:40 PM | Message # 14
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Iti multumesc ca ai crezut in mine atunci cand gaseam dificil ca sa cred in mine insumi, ca ai spus ceea ce aveam nevoie sa aud uneori in loc de ceea ce doream sa aud , pentru zilele in care ai fost gandul meu zambitor intr-un cer plin de nori . Iti multumesc calduros.
Pentru zilele in care mi ai spus ca maine o sa fie mai bine, iti multumesc ca m ai ajutat sa fac asta posibil , pentru toate zilele can m am putut baza pe tine iti multumesc din inima ca nu m ai dezamagit.

Dumnezeu a creeat o mama minunata , o mama care nu imbatraneste niciodata , i a facut zambetul din raze de soare si i a modelat inima din aur pur, in ochii ei a pus stele stralucitoare, iar in obraz trandafiri rosi D-zeu a creeat o mama minunata si mi a dat aceasta MAMA mie .
Ai coborat din zorii zilei peste mine , mi ai suflat viata in piept MAMA iti multumesc ca exist .

Mi ai vegheat somnul cand strangeam pumnii mici, si mii ai numarat primii dinti dintr-un zambet , tu mi ai rupt numele din soare, multumesc ca mi ai daruit cateva fire de lumina. asa este MAMA floriile sunt frumoase ti-aduc cerul la picioare si ii zambesti vantului ca le a sarutat.

Si ploaia este frumoasa MAMA cand iti racoreste trupul incins si-ti spala sufletul de dureri prafuite. Sa stai cu sufletul in ploaie sa ti lasi stropii sa ti alunece in adancul fiintei sa nu stii daca este ploaia sau sunt lacrimile tale care te spala de noroi . Stiu ca ai zdrobit realitatea ca sa-mi eliberezi visele dar mama, de cate ori viata nu mi da ce a promis sa nu te amarasti si sa nu m-ascunzi in dispret , uneori sunt si eu prea mica sa imbratisez lumea dar sa stii ca ne straduim - timpul si cu mine , zdrobim furtuni, asurpam viduri chinuim visele sa se ridice la cer . Intr o zi voi ajunge si la stele si atunci MAMA draga iti voi umple palmele cu fericirea mea !




Te iubesc scumpa mea mama
Attachments: 5063604.jpg (13.6 Kb) · 2032299.jpg (31.6 Kb) · 1917819.jpg (22.8 Kb) · 4267997.jpg (27.6 Kb)


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: MARTI, 2010-03-02, 2:03 PM | Message # 15
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Viata, arta, chiar si energia se declina la feminin. Ideea, ca si lupta si painea sunt tot femei. Privind femeile, sfarsesti a crede in mitul cu supraoamenii in care fiecare din ele valoreaza cat doi barbati. Ambitioase, dinamice, cu placerea muncii, emotive si eficace, fac ca interventia lor sa fie mai intuitiva, mai psihologica, benefica.... doresc sa urez un LA MULTI ANI TOATE FEMEILOR DIN LUMEA ACEASTA IN SPECIAL TUTUROR FETELOR FEMEILOR SI MAMICILOR DIN SITE UL NOSTRU .

CU MULTA DRAGOSTE
MORENA

Attachments: 1567144.jpg (14.6 Kb)


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: DUMINICA, 2010-03-07, 9:29 AM | Message # 16
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline

M-ai iubit la fel de mult pe cat te-am facut sa suferi, mama scumpa, si dorul tau de mine inca e prea mare ca sa poata fi potolit. Dar nu fi suparata mama draga, cand vei avea nevoie de mine voi alerga spre tine fara zabava si iti promit ca intr-o zi iti voi alunga singuratatea pentru totdeauna cand iti voi aduce nepoteii sa ai grija de ei asa cum stiu ca iti doresti.
Au trecut anii peste tine mama ca ninsorile peste munti si ai ajuns acum acolo sus unde zapezile nu se mai topesc si parul tau ramane nins. Esti mareata ca muntii acuma si in tine ne avem izvoarele noi toti copii tai, asta vrem sa-ti aduc aminte atunci cand regreti ca am ajuns departe de tine.
Ne v-om intoarce mereu la izvorul dragostei noastre, ne v-om intoarce mereu la tine scumpa mama, pentru ca tie iti datoram totul.

LA MULTI ANI MAMA!!!
Attachments: 6534765.jpg (12.3 Kb)


We Ride Together We Die Together
 
BossyDate: DUMINICA, 2010-03-07, 9:42 AM | Message # 17
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline

Azi uita cine esti si trezeste-te la viata o data cu natura. Fii un fluture zglobiu si aseaza-te pe prima floare a puritatii. Ziua sa-ti fie mai senina ca infinitul. La multi ani, floare a primaverii.

Odata cu venirea primaverii, ai venit tu... a rasarit primul ghiocel si cu el dragostea mea pentru tine... ti-am daruit un buchet de flori si tu mi-ai daruit dragostea ta... si de atunci in sufletul meu e intotdeauna primavara... pentru ca acolo esti tu... tu esti primavara sufletului meu.

Astazi iti doresc sa primesti atatea flori incat sa-ti faci gradina. Atatea felicitari incat sa ai vorbe bune pentru tot anul... Atata dragoste incat chiar daca ai da inapoi la fiecare, tot ti-ar mai ramane...

Sunt cel mai fericit barbat, am trecut impreuna prin bune si rele, nu trebuie sa-ti dau mesaje pompoase de 8 Martie pentru ca toata lumea stie ca tu esti minunea vietii mele.

Te port oriunde in gandurile mele si te simt chiar daca esti departe de mine!

De 8 martie iti urez o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primave TE IUBESC FEMEIE !!! LA MULTI ANI !!


We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: JOI, 2010-03-18, 5:32 PM | Message # 18
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Mersi frumos Bossy ptr cuvintele tale minunate si pentru toate acele clipe pe care mi le ai daruit . Se spune ca distanta te face sa apreciezi ceea ce ai si faci tot posibilul ca persoana iubita sa nu simta aceasta distanta ei bine eu nu o simt pentru ca prezenta lui este la fiecare minut in mintea mea il vad in tot iar cand noaptea bate la usa patul meu are mirosul lui inchid doar ochii si ma gandesc la el. Pentru toate aceste dorinte transformate deja in realitate eu iti multumesc din suflet .

La multi ani si mamei tale si tot ceea ce si doreste


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Forum » SA NE CUNOASTEM » RUBRICA SARBATORITILOR » SARBATORITII SAPTAMANII
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright by MORENA © 2024