VINERI, 2024-03-29, 9:09 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » RUBRICA SARBATORITILOR » Mesaje de la multi ani “La Multi Ani”
Mesaje de la multi ani “La Multi Ani”
Cyrus83Date: VINERI, 2009-06-12, 5:41 PM | Message # 1
MODERATOR
Group: Members
Messages: 192
Status: Offline
* Ani trec… dar ce te intereseaza, iti garatez ca lumina ta va straluci mai mult ca niciodata in cer…La Multi Ani
* La multi ani de ziua ta. La trecerea ta toate stelele se vor ilumina, dar tu vei fi mereu steaua cea mai frumoasa si luminoasa din univers…
* As fi vrut sa-ti dau cadou o insula de bucurie intr-o mare de fericire, dar, deocamdata, pot doar sa-ti dau urarile mele de ziua ta pline de mult bine pt. tine..La Multi Ani
* Nu te ajuta la nimic sa rupi calendarele sa arunci ceasurile, timpu trece oricum! Si azi esti c-un an mai batran! si mai intelept;) La Multi Ani
* O urare mult prticulara unei persoane rare, cum sunt perlele in scoici…sunt fericit ca te-am intalnit…La Multi Ani
* De ziua ta am imprastiat peste tot petale de flori…prieteni le-au strans si vor veni toti la chefu tau…La Multi Ani
* “L” ca lumina ochiilor tai, “A” ca ani ce trec, “M” ca masiva fericre ce-ti dorim, “U” ca ura e ziua ta, “L” ca lacrima ce-ti va iesi de fericire, “T” ca timpu ce-a trecut, “I” ca infinite urari, “A” ca ti amo, “N” ca tine nimeni, “I” ca iureshu ce-l facem deseara…:)
* Florile nu sarbatoresc zielele de nastere…dar sunt si excepti ca tine…La Muli Ani
* Se recunoaste o onomastica importanta…deajuns sa stiu ca e a ta…La Multi Ani

ATUNCI CAND NU STI CE SA DEDICI UN MESAJ DE AJUTOR ESTE MEREU BINE VENIT, ASTA AM INCERCAT SA EXPUN.

 
Forum » SA NE CUNOASTEM » RUBRICA SARBATORITILOR » Mesaje de la multi ani “La Multi Ani”
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright by MORENA © 2024