VINERI, 2024-03-29, 6:32 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MORENA  
Forum » LIFE STORIES/ POVESTI DE VIATA » CE NE SPUN ASTRELE » STITI CUM SA VA SEDUCETI PARTENERUL /A (ZODIILE VA VIN IN AJUTOR)
STITI CUM SA VA SEDUCETI PARTENERUL /A
MORENADate: VINERI, 2009-06-12, 0:33 AM | Message # 1
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Berbec
Sunteti semnul cel mai seducator al zodiacului.Stiti perfect sa va jucati cu atitudinile dvs.,cu aparenta psihica si cu senzualitatea dvs.Adorati jocul seductiei care va da incredere in fortele proprii.Va aratati sentimental,visator si indecis in fata persoanei care va place.Va intrebati intens inainte de a trece la actul sexual.Sunteti mai degraba prudent(a) si faceti proba unui anume conformism in sexualitatea voastra.Sunteti foarte sensibil(a) la sexualitatea celuilalt. Aveti toate atuurile pentru a-l expedia pe partener in al noulea cer:dulceata, vraja,temperamentul.Aveti nevoie sa va simtiti satisfacut(a) in actul sexual.

Balanta
Sunteti adept(a) a dragostei la prima rasuflare.....impulsiv,simtiti nevoia sa va seduceti partenerul imediat..Nu va intereseaza preludiile ....simtiti tot timpul nevoia de senzatii puternice...dar atentie,in focul actiunii riscati cateodata sa va lasati partenerul nesatisfacut de valul pasiunii dvs....Va place sa va luati placerea dar sa nu dati prea mult.... Fiind o fire curioasa ,va dedati la tot felul de experiente inedite...La maturitate sexualitatea dvs. va fi la cote si mai intense:experiente si mai nebunatice va vor duce catre idealul de seductie...

Capricorn
capricornii sunt oameni cu un interes scazut fata de sex...nu sunt interesati de ceva nou in sex,sunt fericiti si fara o viata sexuala intensa...prefera sa faca dragoste pe intuneric si ar accepta cu greu o pozitie mai neobisnuita.Au foarte putine fantezii sexuale si nu le place sa li se spuna ce sa faca.Totusi o idee buna li se pare aceea de a face sex in natura

Fecioara
Rezervat(a) si timid(a) in dragoste,stiti sa va utilizati sarmul si dulceata. Sunteti dificil(a) de sedus.Va arati agresiv(a) cu partenerul,deoarece aveti nevoie sa stabiliti un raport de forta cu el.Aveti tendinta de a reflecta prea mult inainte de a trece la actul sexual,ceea ce va va lipsi de unele placeri. Criteriile dvs. de selectie sunt foarte definite si sunteti dificil de inselat. Adorati sa faceti dragoste in locuri spatioase si sigure,familiare si pline de calitati.

Gemeni
Va minunati de pasiunea dvs.Aveti tendinta sa nu luati dragostea in serios. Va place sa filtrati si sa cuceriti non-stop.Sunteti instabil(a),dorind sa aveti tot felul de experiente sexuale.Puterea dvs. de imaginatie erotica este mare .Iubiti situatiile insolite,deosebite,care va inspira sa cereti sa faceti sex. Cu cat dragostea va provoaca senzatii mai puternice,cu atat imaginatia dvs. se dezvolta mai mult.

Leu
In dragoste aveti nevoie de absolut.Dorinta dvs. se exprima fara rezerva,fara ambiguitate ,pasiunile dvs. sunt arzatoare.Sunteti foarte atras(a) de sex.Va place sa fiti dominat(a) si aveti nevoie de un raport real de forte in actul sexual fara de care va simtiti rapid plictisit(a).Detestati jumatatile de masura si apreciati aventurile fara vreun viitor.Va place sa cuceriti,dar o data sedusa victima,va desinteresati imediat de ea.Iubiti ceremonialul dezbracatului,asemeni unui ritual si stiti sa adoptati atitudinile adevarate.Placerile sexului va fac fericit(a) dar sunteti posesiv(a) si exigent(a) cu partenerul dvs.

Pesti
Dragostea,sub toate aspectele sale,tine un loc primordial in viata dvs.Sunteti semnul cel mai afectuos al zodiacului.Sunteti senzual(a) dar nu sunteti precoce in sexualitatea dvs.Aveti tendinta de a va imagina actul sexual inainte de a-l trai Sunteti imaginativ(a) si intuitiv(a).Investiti rapid intr-o relatie,si nu ezitati sa va dati corpul si sufletul.Va place sa va lasati prada tuturor experientelor erotice care va arata libertatea de actiune si gandire,sentimentala si sexuala. Atentie,sunteti un(o) etrn(a) nesatisfacut(a).Aveti tendinta sa va dezintegrati rapid relatia.In actul sexual apreciati cand partenerul preia initiativa,cand va surprinde si va domina.


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: VINERI, 2009-06-12, 9:24 AM | Message # 2
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Rac
Romantic(a) si idealist(a) in dragoste,inainte de toate aveti nevoie de tandrete si protectie.Aveti nevoie de o ambianta sentimentala.Adorati jocurile preliminare preambulurile amoroase si declaratiile incendiare,delicatetea.Nu sunteti genul care face primul pas.Va place sa vi se faca curte indelung inainte de a trece la act.Timiditatea si inhibitiile dvs. va interzic sa va lansati rapid in bratele partenerului. Preferati sa dati decat sa primiti.Stiti sa seduceti,sa-l satisfaceti pe celalalt in toate dorintele vitale

Sagetator
Nehotararea este principala dvs. caracteristica ... pe plan emotiv va impacati cu partenerul,insa in pat cateodata sunteti un dezastru...asta nu va afecteaza insa si cateodata va surprindeti placut partenerul acordandu-i o atentie deosebita in timpul preludiului si nu numai.

Scorpion
scorpionii sunt cei mai energici si plini de imaginatie dintre zodii..cauta tot timpul ceva nou in sex si nu sunt multumiti niciodata ..le plac aventurile de o noapte si sa primeasca mai mult decat dau...scorpionul surprinde placut sau neplacut partenerul prin idei traznite...

Taur
Sunteti un(o) expert(a) in dragoste si in placeri ,un(o) mare seducator(are). Actul sexual are un rol important in viata dumneavoastra.Aveti tendinta sa abuzati .Pentru a seduce faceti planuri sigure si incercati sa-i satisfaceti placerile. Avid(a) si curios(asa) de toate experientele aveti mereu initiativa de a-l surprinde si emotiona pe celalat.Va place foarte mult sa faceti sex,oricum si oriunde.Nimic nu va satisface mai mult pe lume decat o partida adevarata de sex dupa o masa buna!

Varsator
varsatorii au o imaginatie si o dorinta sexuala deosebita,insa cel mai adesea se simt inhibati...depind foarte mult de reactia partenerului ..dispusi totdeauna sa incerce lucruri noi.Pentru a se simti in largul lor in timpul actului sexual trebuie sa cunoasca bine partenerul,poate chiar sa-l iubeasca....nu sunt adeptii relatiilor ocazionale,tinand foarte mult sa o faca cu persoana iubita


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: VINERI, 2009-06-12, 9:30 AM | Message # 3
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Quote (MORENA)
nu sunt adeptii relatiilor ocazionale,tinand foarte mult sa o faca cu persoana iubita

nu trebuie neaparat sa fie persoana iubita .. dar trebuie sa fie o persoana pe care o cunosc destul de bine


We Ride Together We Die Together
 
Cyrus83Date: VINERI, 2009-06-12, 5:01 PM | Message # 4
MODERATOR
Group: Members
Messages: 192
Status: Offline
Gemeni
Va minunati de pasiunea dvs.Aveti tendinta sa nu luati dragostea in serios.

Este oleaca de adevar, dar faza cu dragostea ca nu o iau in serios nu se potriveste, cel putin la mine, poate fac greseli, dar asta nu inseamna k nu o iau in serios. Adevarul este cand eram ami tanar cam asa faceam, dar cu trecerea anilor nu mai sunt asa, si foarte greu ma mai indragostesc...nu mai gasesc persoana care sa ma atraga, dar asta e altceva.
Sunt o zodie destul de schimbatoare, dar daca a intrat cineva in sufletul meu nu mai iese niciodata, indiferent de tipul de relatie...iubire, prietenie sau altceva. Ma atasez de oricine..asta e firea mea, imi place sa ma inteleg bine cu toti.

 
BossyDate: JOI, 2009-08-06, 8:52 PM | Message # 5
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Quote (Cyrus83)
Ma atasez de oricine..asta e firea mea, imi place sa ma inteleg bine cu toti.

e un lucru de admirat dar in acelasi timp trebuire sa fii atent de cine te atasezi .. o persoana rau intentionata iti poate creea multe p[robleme infiltrandu-se in viata ta


We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: VINERI, 2009-08-14, 1:52 AM | Message # 6
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Quote (MORENA)
Leu
In dragoste aveti nevoie de absolut.Dorinta dvs. se exprima fara rezerva,fara ambiguitate ,pasiunile dvs. sunt arzatoare.Sunteti foarte atras(a) de sex.Va place sa fiti dominat(a) si aveti nevoie de un raport real de forte in actul sexual fara de care va simtiti rapid plictisit(a).Detestati jumatatile de masura si apreciati aventurile fara vreun viitor.Va place sa cuceriti,dar o data sedusa victima,va desinteresati imediat de ea.Iubiti ceremonialul dezbracatului,asemeni unui ritual si stiti sa adoptati atitudinile adevarate.Placerile sexului va fac fericit(a) dar sunteti posesiv(a) si exigent(a) cu partenerul dvs.

Ei asta cu imi place sa fiu domina nu i mi place in general imi place sa domin dry dry dry , intradevar detest jumatatiile de masura si detest victimele care cad din prima pentru ca nu am cu cine ma lupta . cool cool cool cool cool


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: DUMINICA, 2009-08-16, 0:50 AM | Message # 7
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
hmm daca facem 50-50 e bine cu dominatul desigur ... iar in ceea ce priveste victima hehe te prind eu i cursa mea si vedem noi cine e prada si cine pradator happy happy happy happy

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: VINERI, 2009-08-28, 11:12 PM | Message # 8
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Ei hai ca facem afacerea negociez la 50 -50 sa nu zici ca nu esti si tu stapanul meu, dar cu prada si pradatorul cred ca va fi in functie de cel care domina tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: MIERCURI, 2010-03-10, 4:52 PM | Message # 9
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
ehe caprioara te-ai bagat singura in gura leului biggrin biggrin

We Ride Together We Die Together
 
Forum » LIFE STORIES/ POVESTI DE VIATA » CE NE SPUN ASTRELE » STITI CUM SA VA SEDUCETI PARTENERUL /A (ZODIILE VA VIN IN AJUTOR)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright by MORENA © 2024