VINERI, 2024-03-29, 3:52 PM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » HOBBY-URI& PASIUNI » PASIUNILE MELE
PASIUNILE MELE
tygrulDate: JOI, 2009-12-17, 1:32 PM | Message # 41
Lieutenant
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
Hmmmmm..pasiuni ai dreptate more nu se compara una cu alta happy pasiunea trebuie sa o simti k o traiesti si trebuie sa te bucuri de ea dap normal asta este pasiunea oricaruia numai k unii inca nu au realizat ce este o pasiune happy dap
hobby-uri imi place foarte mult fotbalul,muzik orice gen imi este egal,internetul nu stiu dak ati observat stau zi si noapte pe net happy imi place sa calatoresc sa ma distrez etc sunt mai multe mi-a facut placere sa ma prezint v-am pupacit pe totii ;)
 
riana18Date: LUNI, 2010-01-18, 11:02 PM | Message # 42
Major
Group: Members
Messages: 15
Status: Offline
PASIUNILE MELE : nu am foarte multe insa cele pe care le am cred k ma reprezinta si cred k o pasiune reprezinta orice om...
Imi place:-sa dau sfaturi celor care au nevoie(de aceea cred k o sa urmez si o facultate de psihologie)
-sa danzes bineinteles,am facut si la scoala o perioada dansuri orientale care imi plac la nebunie
-sa ies cu prietenii si sa ma distrez
-si sa profit de viata in fiecare clipa ca si cum a doua zi nu o sa mai fiu
kiss male male
 
MORENADate: MARTI, 2010-01-19, 10:30 AM | Message # 43
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Oare de ce nu ma mira pasiunile tale ? happy happy happy ai mare dreptate viata trebuie traita din plin daca stii cum sa ti o traiesti clipele ti se par eternitate .

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
iuliandanoDate: DUMINICA, 2010-02-28, 10:31 PM | Message # 44
Lieutenant colonel
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
smile cool
 
floryDate: DUMINICA, 2010-02-28, 10:41 PM | Message # 45
Major
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
MIE IMI PLACE SA ASCULT MUZICA,SA MERG LA CINEMA.IMI PLAC MULT MOTOARELE DAR NU AM CURAJ SA IMI CUMPAR UNUL,SI ADOR SA FAC PUZZLE.
 
MORENADate: MARTI, 2010-03-02, 12:52 PM | Message # 46
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine ai revenit printre noi Iuli muack . Dar oare de ce erai nervos ?

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: MARTI, 2010-03-02, 12:53 PM | Message # 47
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
eheeeeeeeeeee flory mai avem pe cineva turbat dupa motoare la noi poate el te va convinge sau nu sa ti cumperi unul smile smile smile smile

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: JOI, 2010-03-04, 6:34 PM | Message # 48
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
o daa flory nu-i nimik mai hot decat o femeie pe motor asa ca eu te sfatuiesc sa iti cumperi unu poate ma iei si pe mine la ocazie

We Ride Together We Die Together
 
BANDITOSDate: DUMINICA, 2010-04-11, 3:59 PM | Message # 49
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
moamaaaaaaa,super pasiuni ai blondo,pot sa te insotesc??? =))
Iuli nu i nervos,asa s a nascut el,mai irascibil,dar in sinea lui ii un om sufletist,am avut onoarea sa l cunosc personal
 
Forum » SA NE CUNOASTEM » HOBBY-URI& PASIUNI » PASIUNILE MELE
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Copyright by MORENA © 2024