VINERI, 2024-04-19, 1:40 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » HOBBY-URI& PASIUNI » PASIUNILE MELE
PASIUNILE MELE
adamusDate: JOI, 2009-08-27, 11:12 AM | Message # 21
Lieutenant
Group: Members
Messages: 9
Status: Offline
Deci sa enumar si eu cateva pasiuni..: imi plac obiectele vechi...colectionez obiecte vechi...imi place muzica....imi place sa desenez...sa calatoresc...sa inot... imi plac foarte mult tatuajele...Si toate sporturile ce sunt periculoase..:)...mai sunt multe ..dar le voi spune in alta editie biggrin

Message edited by adamus - SAMBATA, 2009-08-29, 1:26 AM
 
valentinaDate: LUNI, 2009-08-31, 4:15 PM | Message # 22
membru
Group: Members
Messages: 16
Status: Offline
sunt disponibila ptr acea mult asteptata cursa! smile :)
 
Heroin23Date: MIERCURI, 2009-09-16, 10:52 PM | Message # 23
Major
Group: Members
Messages: 11
Status: Offline
Imi place muzik f mult...dansez f mult...hobiurile mele este inotul smile :))joke si imi petrec f mult p net...
Pasiune....pt fetele frumoase si bani sa zicem :P in rest nush ce sa mai spun:D tongue ciaooooo
 
MORENADate: MIERCURI, 2009-09-16, 10:59 PM | Message # 24
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Hmmmmm pai nu ma inviti si pe mine la un dans pe plaja ?

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: VINERI, 2009-09-18, 12:44 PM | Message # 25
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
happy happy happy sau in mare ca e mai pasional

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: LUNI, 2009-09-28, 5:14 PM | Message # 26
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Hmmmmmmmmmm Bossy in mare nuuuuuuuuuu ca nu stiu sa inot si hero este in stare sa ma inece doar asa de distractie sad sad sad sad

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
bygdadayDate: SAMBATA, 2009-10-24, 2:46 PM | Message # 27
Sergeant
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
Hmmmmmmmm am si eu o mare pasiune pt masinii mai ales pt BMW IN GERMANIA AM FOST BLITAT DE DOUA ORI CA AM TRECUT PE ROSU NOROCUL MEU CA NU MAU OPRIT NICI smile ODATA CA NU AM PERMIS smile :)
Attachments: 3766722.jpg (101.4 Kb)


Message edited by bygdaday - SAMBATA, 2009-10-24, 2:50 PM
 
MORENADate: JOI, 2009-11-05, 6:02 PM | Message # 28
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Ha ha ha Aline vezi ca ulciorul nu merge de multe ori la apa

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BANDITOSDate: JOI, 2009-11-05, 6:57 PM | Message # 29
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Auch....pasiuni.......hmmmmmmmm pai cea mai mare pasiune a mea este sa fac dragoste,aici ma refer la amor nu la sex,dragoste faci mai rar presupun pentru ca nu te indragostesti mereu nu?
Hobby-uri....imi place enorm de mult sa calatoresc,sa descopar peisaje noi, sa stau cu prietenii,sportul desigur ca oricarui barbat,fotbalul,muzica bineanteles,orice tip.....
Va tzucccccccccc!
 
BossyDate: SAMBATA, 2009-11-07, 1:32 AM | Message # 30
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
hmm mereu mi-am pus intrebarea a: daca faci dragoste cu pasiune... inseamna ca dragostea pentru tine e o pasiune sau e doar o modalitete de a face dragoste ?



We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: SAMBATA, 2009-11-14, 2:20 PM | Message # 31
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Quote (BANDITOS)
Auch....pasiuni.......hmmmmmmmm pai cea mai mare pasiune a mea este sa fac dragoste,aici ma refer la amor nu la sex,dragoste faci mai rar presupun pentru ca nu te indragostesti mereu nu?
Hobby-uri....imi place enorm de mult sa calatoresc,sa descopar peisaje noi, sa stau cu prietenii,sportul desigur ca oricarui barbat,fotbalul,muzica bineanteles,orice tip.....
Va tzucccccccccc!

Mmmmmmmmmm daca te referi la amor atunci arta de a face dragoste se poate face numai cu persoana iubita ptr ca consider eu este cea care stie cum esti , unde te poate atinge sau saruta ca orgasmul si placerea sa fie la cote maxime. Concluzie trebuie sa ti cauti persoana care sa te iubeasca si tu sa i raspunzi in aceeasi masura .


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BANDITOSDate: SAMBATA, 2009-11-14, 11:35 PM | Message # 32
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Pai am specificat More ca dragoste poti face doar cand esti indragostit,nu se compara cred,cu nimic sentimentul sau mai ales momentele cand faci intr-adevar dragoste si nu sex.
Cred ca daca te gandesti mai mult la celalalt decat la tine atunci si orgasmul va fii ceva superb si intens pentru amandoi....
V-am tzucattttttttttttttt!!!
 
MORENADate: MARTI, 2009-11-17, 0:14 AM | Message # 33
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Quote (Bossy)
hmm mereu mi-am pus intrebarea a: daca faci dragoste cu pasiune... inseamna ca dragostea pentru tine e o pasiune sau e doar o modalitete de a face dragoste ?

Parerea mea este ca poate fi doar o modalitate de a face dragoste deoarece facand o cu pasiune implica senzualitate si emotie pt ca o faci cu o persoana speciala pt tine atunci si doar atunci poti spune ca dai totul. In schimb daca dragostea ar fi o pasiune nu s ar diferentia cu nimic fata de sex asa cum ai o pasiune in a colectiona ceva ce pe tine te pasioneaza timbre , parfumuri, etc asa ar fi si cu pasiunea din dragoste nu ar fi decat o colectie de femei .


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: JOI, 2009-11-19, 3:47 PM | Message # 34
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
foarte adevarat dar nu stiu daca e neparat ceva rau in aface dragoste cu mai multe femei ... e adevarat ca nu vei smti ceea ce simti cand o faci cu persoana iubita dar daca pui pasiune si vrei cu adevarat sa iti satisfaci partenera/partenerul poti trai o noapte de neuitat

We Ride Together We Die Together
 
BANDITOSDate: VINERI, 2009-11-20, 10:50 AM | Message # 35
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Woooooowwwwwwww cata dreptate aveti amandoi,sincer va impartasesc opinia,pfffffff ca acum mi-ati facut pofta,am plecat sa ma indragostesc sau macar sa incerc, happy
V-am tzucatttttttttttttt!!!!
 
MORENADate: JOI, 2009-11-26, 2:00 PM | Message # 36
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Quote (Bossy)
foarte adevarat dar nu stiu daca e neparat ceva rau in aface dragoste cu mai multe femei ... e adevarat ca nu vei smti ceea ce simti cand o faci cu persoana iubita dar daca pui pasiune si vrei cu adevarat sa iti satisfaci partenera/partenerul poti trai o noapte de neuitat

Nu am zis ca ar fi ceva rau fiecare suntem pasionati de un anumit lucru poate ca ptr uni este o pasiune in a face dragoste dar eu personal nu mai pot spune ca facand amor cu mai multe femei/barbati indiferent cata pasiune pui este identic ca si sexul este ca si cum ai manca aceasi mancare zii de zi doar ca incerci sa i mai schimbi mirodeniile dar gustul si ingredientele sunt aceleasi la un momendat te saturi o mananci de foame ci nu ca ti face placere sa o savurezi.


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: JOI, 2009-11-26, 2:03 PM | Message # 37
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Quote (BANDITOS)
Woooooowwwwwwww cata dreptate aveti amandoi,sincer va impartasesc opinia,pfffffff ca acum mi-ati facut pofta,am plecat sa ma indragostesc sau macar sa incerc, happy
V-am tzucatttttttttttttt!!!!

smile
smile smile pai ce m ai astepti cauta ti jumatatea si bucurate de nopti de neuitat .


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BANDITOSDate: MARTI, 2009-12-01, 11:43 AM | Message # 38
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Pffffffffffffffffff,smf ca am gasit o dar nu am mai apucat noaptea.....era deja prea batrana si s-a stins saraca.....offffffffff cat ghinion pot avea....mereu am crezut ca femeile peste 91 de ani nu mint....dar niciodata nu reusesc sa ma bucur de ele... cry :'( cry

Message edited by BANDITOS - MARTI, 2009-12-01, 11:44 AM
 
MORENADate: JOI, 2009-12-03, 3:29 PM | Message # 39
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
happy happy happy happy happy Pfffffffffffffffff pai tu cel cu morcovelul tanar ar fi trebuit sa ii redai din tineretea ta . smile smile

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
paulettoDate: LUNI, 2009-12-14, 5:21 PM | Message # 40
membru
Group: Members
Messages: 5
Status: Offline
[b][size=12][color=blue][font=Geneva]Mie imi place multe ce va place si voua in special inotul care pt mine e ceva deosebit smile in rest ascult orice tip de muzica de la populara pana la rok unde intra si manele .... happy si imi place sa ma simt bine alaturi de putini ''prieteni'' tongue hobbyurile mele....pescuitul ,internetul ,femeile-frumoase:P si multe altele cool
 
Forum » SA NE CUNOASTEM » HOBBY-URI& PASIUNI » PASIUNILE MELE
Search:

Copyright by MORENA © 2024