VINERI, 2024-03-29, 10:27 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
CATE PUTIN DESPRE FIECARE
MORENADate: SAMBATA, 2009-06-13, 12:46 PM | Message # 1
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bun venit tuturor . Numele meu este Morena brasoveanca de fel momentan lucrez in Londra si sunt administratorul acestui site . Pentru a ma cunoaste mai bine am sa va spun cate ceva despre persoana mea.
Sunt creativa, incapatanata pana peste masura. Ambitioasa si mereu cu pofta de viata. Nemultumita?Intotdeauna mereu am sa cer mai mult de la mine pentru ca sunt sigura ca pot. Mi-as fi dorit ca toti care pretind ca iti sunt prieteni sa stie sa cunoasca intru-totul semnificatia acestui cuvant.Nu toti suntem in cuprinsul unei mari fericiri gata sa ne sacrificăm si câinele familiei pentru buna-purtare a prieteniei ? Tastatura nu inghite asemenea bancuri englezesti..Prietenie – acest cuvant necesita anumite sacrificii, toata lumea stie acest lucru, insa putini ii stiu valoarea ei .
Intotdeauna m-au interesat legile pe care adolescentul si le creeaza in jurul lui. O parte din el este aruncata in delirul varstei, o alta, in mainile unor prietenii fals-crezute pe care sarmanul le va regreta intr-un tarziu. Iar ultima parte e de-o scarba de nedescris: e vorba de partea in care esenta lor – pe care cuvantul ‘om’ trebuie cu inima grea sa o indure – e murdarita de egoism si ipocrizie infantila insusi de ei.
As vrea sa nu devin niciodata meschina sau ipocrita , sa pastrez doar amintiri frumoase . Nu ma atasez de obiecte si nu le colectionez, ma tem cel mai tare de mine si de D-zeu ,nu imi place sa fiu jignita sau suspectata de nesinceritate, imi pare rau cind gresesc si fac tot posibilul sa-mi repar acea gresala, accept critici si reprosuri doar de la cei care ma cunosc si imi sunt prieteni in adevaratul sens al cuvantului.
Detest minciuna, falsitatea, lingusala si prieteniile bazate pe anumite scopuri. Sunt sociabila, comunicativa imi place sa ascult bucuriile si tristetiile semenilor mei si fac tot posibilul sai ajut macar cu un sfat, fire vesela si cu simtul umorului bine dezvoltat.
Ar fi bine sa inchei aici nu vreau sa va plictisesc prea mult sper ca din aceste randuri ati reusit sa ma cunoasteti cate un pic.

Va multumesc pentru timpul acordat lecturarii si sper ca aceasta colaborare sa dureze si pe viitor.

Va multumesc


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: SAMBATA, 2009-11-14, 2:16 PM | Message # 61
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine te am regasit Felicia si sincer ma bucur sa vad ca familia noastra se mareste cu oameni de buna calitate .
Bandi vrei sa i fii sot Feliciei este cumva o propunere mai indirecta surprised . Va poop dulce pe amandoi


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BANDITOSDate: SAMBATA, 2009-11-14, 11:09 PM | Message # 62
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
[Hahahahahahahah.....More, era legat de o gluma de pe chat dinainte de a se inscrie.....semeni cu Mircea Radu stf happy
Si eu te pup,spor la treaba in continuare cu site-ul


Message edited by BANDITOS - SAMBATA, 2009-11-14, 11:10 PM
 
MORENADate: MARTI, 2009-11-17, 0:03 AM | Message # 63
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Si eu glumeam sau cel putin vroiam sa lansez "Iarta ma" daca vedeam ca nu mi merge cu "Din dragoste " happy happy happy
Mersi frumos kiss Bandi .


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: JOI, 2009-11-19, 3:41 PM | Message # 64
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
b ine ai venit alaturi de echipa noastra felicia .. ne bucuram ca esti alaturi de noi

We Ride Together We Die Together
 
BANDITOSDate: VINERI, 2009-11-20, 10:44 AM | Message # 65
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Moamaaaaaaaaaaa,More daca te vad si le tv .........le arunc pe toate....hahahahaha,sincer cred ca ai face cariera oricum nu te compari cu unele ''dive'' de acolo,le ai lua jobul!!!!

Message edited by BANDITOS - VINERI, 2009-11-20, 10:45 AM
 
MORENADate: JOI, 2009-11-26, 1:53 PM | Message # 66
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Mersi mumos Bandi dar prefer sa raman un umbra nu ma caracterizeaza vedetismul. muack

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
paulettoDate: LUNI, 2009-11-30, 8:47 PM | Message # 67
membru
Group: Members
Messages: 5
Status: Offline
Salut eu sunt Paul wink .....am sa fac o prezzentare scurta .....sunt din Cluj smile am 26 de ani ,momentan sunt in Spania....Palma de Mallorca mia facut o mare placere sa cunosc o parte dintre cei care sunt pe acest chat smile asi vrea in primul rand sai multumesc la Morena, roll Bossy si la Sogoruuu jajaja happy sunt niste persoane super Cool .... despre mine vreau sa spun k sunt o persoana cu simtul umorului. ...uneori ma inervez repede .....dar la fel imi si trece ...calitati si defecte avem toti ....sper sa ne simtim bine inpreuna si scucces sitelui si chatului in continuare applause tongue :p tongue (KISS)
 
BANDITOSDate: MARTI, 2009-12-01, 11:38 AM | Message # 68
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Salutariiiiiiiiiiiiiiiiii sogoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
super prezentarea ma bucur ca ai reusit pana la urma,un sincer BUN VENIT printre noi!!!!!!!!!!
 
BossyDate: MIERCURI, 2009-12-02, 5:57 PM | Message # 69
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Bine ai venit alaturi de noi paul si speram sa te simti bine in prezenta noastra

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: JOI, 2009-12-03, 3:27 PM | Message # 70
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Un kiss grade ptr tine Paul si Miky bun venit in familia nostra . Poate o corupi si pe miky sa treaca pe la prezentare .

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
YootzoDate: SAMBATA, 2009-12-12, 5:08 PM | Message # 71
Lieutenant colonel
Group: Members
Messages: 1
Status: Offline
Mă numesc Iosif și sunt nou pe aici.
Îmi petrec timpul liber cu voi de când m-a părăsit prietena.
Mă simt bine dispus vorbind cu persoane și asta ma ajută să uit
de ea ^_^

Attachments: 4586033.jpg (3.0 Kb)
 
paulettoDate: DUMINICA, 2009-12-13, 1:34 AM | Message # 72
membru
Group: Members
Messages: 5
Status: Offline
Bun venit yootzoo biggrin sper sa te simti bine alaturi de noi si sa-ti gasesti o noua pritena happy tongue :p :p
 
BaGaBoNtULDate: LUNI, 2009-12-14, 1:19 AM | Message # 73
Sergeant
Group: Members
Messages: 1
Status: Offline
Buna sunt Laurentiu zis BGB se stie nu adik bagabontul porecla data de tovarasii mei ce sa zic de mine sunt verry simple imi place sa ma distrez shi nu inainte de toate sunt din resita dar locuiesc in Luxembourg aici lucru aici fac de toate am 21 de anisori little man whit big brain :))) zodia rac ce sa mai zic ca sunt cam betivan imi tremura mana m'am chinuit sa scriu aici cam 30 de min :))) glumesc dar sunt de vietza poop pe all cn vrea sa ma cun mai bine add me Laurentiu_bgb wink salutare tareee
 
paulettoDate: MARTI, 2009-12-15, 2:53 AM | Message # 74
membru
Group: Members
Messages: 5
Status: Offline
cool cool cool Bine ai venit printre noi BGB sper sa tte simti bine wink
 
tygrulDate: JOI, 2009-12-17, 1:14 PM | Message # 75
Lieutenant
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
buna all Ma numesc Daniel sunt din galati dar sunt in spania in valencia de 5 ani am 20 de anisoty sunt nascut in zodia balanta,sunt foarte popula imi place sa imi traesc viata k de asta o am ma bucur k am ajuns langa voi ma bucur foarte tare pentru k sunteti toti de treaba chiar imi era dor sa mai stau de vb cu unul sau mai multi romani de ai mei ce sa mai zic ma simt foarte bn alaturi de voi si sper k am facut o impresie frumoasa si o sa raman alaturi de voi vam popat pe toti si mai vb in chat :)
 
riana18Date: LUNI, 2009-12-28, 2:55 PM | Message # 76
Major
Group: Members
Messages: 15
Status: Offline
buna eu sunt riana si sunt de ceva timp alaturi de voi...sa incep sa ma prezit..uh ..inceputul e mai greu pt k dupa aceea nu ma mai opresc ...am 18 ani si restu luni sunt o leoaica veritabila:D locuiesc in Braila momentan si sunt eleva in cls a 12 a...sunt blonda si am ochii verzi...dar cred k aspectul fizic conteaza mai putin important este sa ai sufletul mare...eu sunt o persoana fff glumeata prietenii nici nu stiu cand vorbesc serios sau cand glumesc...sunt sociabila,comunicativa,imi place sa imi fac cat mai multi prieteni,sunt o persoana de incredere si stiu sa ofer ajutorul celor care au nevoie de el dar in acelasi timp sa fie si recunoscatori.urasc persoanele care doar se folosesc pentru a-si atinge scopurile si slava domnului am dat peste multe persoane de acest gen insa nu m-am dat batuta pentru k dintotdeauna am fost o luptatoare si am stiut sa imi apar ce este al meu si valorile in care cred.sunt o persoana sincera si bineinteles k urasc minciuna si persoanele care mint ..oricum adevarul iese intotdeauna la suprafata...imi place sa ma distrez si sa ma simt bine cu persoanele dragi mie,de asemenea sunt o persoana foarte calma si foarte putine persoane reusesc sa ma enerveze.de obicei tac si le coc apoi spun tot ce ma deranjeaza fara sa ascult comentarii...ma bucur k v-am cunoscut,k sunt alaturi de voi si sper sa raman mult timp de acum inainte v-am pupat pe toti...
 
aidutzaDate: LUNI, 2010-01-11, 8:35 PM | Message # 77
membru
Group: Members
Messages: 3
Status: Offline
Buna ..sunt Aida olteanca si crazy... kiss all

Attachments: 6509964.jpg (113.3 Kb)
 
MORENADate: MARTI, 2010-01-19, 10:26 AM | Message # 78
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Un sarut si o imbratisare calda ptr cei care ni s au alaturat Daniel, Riana si nu in ultimul rand Aidei iti multumesc ca ne esti alaturi .

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
floryDate: DUMINICA, 2010-02-28, 11:04 PM | Message # 79
Major
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
BUNA EU SANT FLORENTINA,SANT DIN PASCANI SI MA BUCUR CA V-AM CUNOSCUT.MOMENTAN SANT IN ITALIA IN ANCONA.CE SA VA MAI SPUN......SANT FFF INCAPATANATA,IMI PLACE SA AM PRIETENI DAR PUTINI SI ADEVARATI NU FALSI SI PREFER SA SPUN ADEVARUL CHIAR DACA DOARE.KISS
 
MORENADate: MARTI, 2010-03-02, 12:50 PM | Message # 80
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine te am regasit Flory un pupic dulce ptr tine si ne bucuram sa te avem alaturi de noi asa gasca noastra de prieteni se largeste. muack Flory

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
Search:

Copyright by MORENA © 2024