MARTI, 2024-04-23, 1:04 PM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
CATE PUTIN DESPRE FIECARE
MORENADate: SAMBATA, 2009-06-13, 12:46 PM | Message # 1
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bun venit tuturor . Numele meu este Morena brasoveanca de fel momentan lucrez in Londra si sunt administratorul acestui site . Pentru a ma cunoaste mai bine am sa va spun cate ceva despre persoana mea.
Sunt creativa, incapatanata pana peste masura. Ambitioasa si mereu cu pofta de viata. Nemultumita?Intotdeauna mereu am sa cer mai mult de la mine pentru ca sunt sigura ca pot. Mi-as fi dorit ca toti care pretind ca iti sunt prieteni sa stie sa cunoasca intru-totul semnificatia acestui cuvant.Nu toti suntem in cuprinsul unei mari fericiri gata sa ne sacrificăm si câinele familiei pentru buna-purtare a prieteniei ? Tastatura nu inghite asemenea bancuri englezesti..Prietenie – acest cuvant necesita anumite sacrificii, toata lumea stie acest lucru, insa putini ii stiu valoarea ei .
Intotdeauna m-au interesat legile pe care adolescentul si le creeaza in jurul lui. O parte din el este aruncata in delirul varstei, o alta, in mainile unor prietenii fals-crezute pe care sarmanul le va regreta intr-un tarziu. Iar ultima parte e de-o scarba de nedescris: e vorba de partea in care esenta lor – pe care cuvantul ‘om’ trebuie cu inima grea sa o indure – e murdarita de egoism si ipocrizie infantila insusi de ei.
As vrea sa nu devin niciodata meschina sau ipocrita , sa pastrez doar amintiri frumoase . Nu ma atasez de obiecte si nu le colectionez, ma tem cel mai tare de mine si de D-zeu ,nu imi place sa fiu jignita sau suspectata de nesinceritate, imi pare rau cind gresesc si fac tot posibilul sa-mi repar acea gresala, accept critici si reprosuri doar de la cei care ma cunosc si imi sunt prieteni in adevaratul sens al cuvantului.
Detest minciuna, falsitatea, lingusala si prieteniile bazate pe anumite scopuri. Sunt sociabila, comunicativa imi place sa ascult bucuriile si tristetiile semenilor mei si fac tot posibilul sai ajut macar cu un sfat, fire vesela si cu simtul umorului bine dezvoltat.
Ar fi bine sa inchei aici nu vreau sa va plictisesc prea mult sper ca din aceste randuri ati reusit sa ma cunoasteti cate un pic.

Va multumesc pentru timpul acordat lecturarii si sper ca aceasta colaborare sa dureze si pe viitor.

Va multumesc


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: MARTI, 2009-09-08, 12:48 PM | Message # 41
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi arfe

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: MIERCURI, 2009-09-16, 4:28 PM | Message # 42
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Arfe un kisssssssss grande si bine ai venit alaturi de noi

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Heroin23Date: MIERCURI, 2009-09-16, 10:46 PM | Message # 43
Major
Group: Members
Messages: 11
Status: Offline
>( Sal...Buna... wink Nickname:heroin23...ce sa mai spun...from Alexandria...momentan in Sp. ...sper sa ne bucuram impreuna de acest site...chat... smile si ce sa mai spun.... wacko i like 2 dance...etc etc etc...fetele....etc...nu fumez cool nu vb urat... tongue nu beau...nu sunt pocait :)),dak doriti sa aflati mai multe despre mn...ask me!!:*hai k am spus cam multe.ciao..adik ciau
 
MORENADate: MIERCURI, 2009-09-16, 10:50 PM | Message # 44
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine te am regasit hero ma bucur ca te am din nou alaturi de mine . kiss grande

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BANDITOSDate: JOI, 2009-09-17, 1:53 PM | Message # 45
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Uffff.......nu prea le am cu astea....
Eu sunt Dany alias BANDITOS,despre mine,ppffffff....sunt din Jud Hunedoara(Valea Jiului), sunt un nastrunsnic happy ,fizicul cred ca e mai putin important,iar ca si caracter .....sunt un tip foarte sociabil,tin foarte mult la prietenii mei si as face orice pentru ei,detest minciuna si barfele(moristile cum le spun eu),ador excursiile,iubesc toate femeile frumoase si pe dinauntru,altceva nu prea mai stiu ce sa va spun despre mine pentru ca mare parte dintre voi ma cunoasteti.
Sunt onorat ca ma aflu printre voi si va multumesc ca imi sunteti prieteni, un pupic dulce pentru fete si o bere rece pentru baieti!!!!!
 
MORENADate: JOI, 2009-09-17, 5:31 PM | Message # 46
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Un kiss dulce pentu tine Bandi si bine ai revenit printre noi sper ca timpul liber pe care il petreci alaturi de noi sa fie unul din cele mai minunate momente.

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Cyrus83Date: JOI, 2009-09-17, 8:41 PM | Message # 47
MODERATOR
Group: Members
Messages: 192
Status: Offline
Bine ati venit alaturi de noi Arfe, Heroin si Bandit... sper sa petrecem clipe placute impreuna.
 
BossyDate: VINERI, 2009-09-18, 11:27 AM | Message # 48
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bun venit noilor membri HEROIN SI BANDITOS ne bucuram sa va avem alaturi de noi sper sa va simtiti bine in prezenta noastra wine wine wine

We Ride Together We Die Together
 
moraDate: SAMBATA, 2009-09-26, 12:03 PM | Message # 49
Colonel
Group: Members
Messages: 1
Status: Offline
hey lome!eu sunt mora sau jo :p.eu sunt mai zapa asa deci ori ma vreti ori va vreau eu tongue thks la admin k imi facu loc si mie aici,k sa nu mai fac eu efort sa dau din coate happy deci have fun with me and me with u :o
Attachments: 3825955.jpg (418.8 Kb)
 
BossyDate: SAMBATA, 2009-09-26, 12:11 PM | Message # 50
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi jo si noi suntem destul de nebuni asa ca te potrivesti perfect .. sper sa te simti bine in compania noastra biggrin biggrin

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: LUNI, 2009-09-28, 5:10 PM | Message # 51
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine ai venit alaturi de noi Jo sper sa ne impartasesti mereu din buna ta dispozitie referitor la admin sa nu ma lovesti cu , coatele ca ma invinetesc repede happy happy happy happy happy . Kiss iubita

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
bygdadayDate: SAMBATA, 2009-10-24, 12:43 PM | Message # 52
Sergeant
Group: Members
Messages: 6
Status: Offline
Salutare la totii membrii chatului sunt Alin si sunt din IASI sunt nou pe aici sunt o fire sociabila deschis la orice, imi place distractia si mai mai ales sa imi acumulez cunostinte despre tot ce este nou si imi mai place tot ce este frumos si cam atata multii norocii la totii si sa fiti iubitii

Message edited by bygdaday - SAMBATA, 2009-10-24, 12:51 PM
 
BossyDate: SAMBATA, 2009-10-24, 12:55 PM | Message # 53
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi aline speram sa te simti bine in compania noastra

We Ride Together We Die Together
 
anna87Date: VINERI, 2009-10-30, 9:09 PM | Message # 54
Lieutenant
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
buna sunt anna ........din bacau chiar dc momentan locuiesc in italia .....nu imi place sa vb mult despre mn ,,asa ca am sa ma limtez doar sa va salut pe totii si multi pupici ..
Attachments: 7062065.jpg (148.6 Kb)
 
MORENADate: JOI, 2009-11-05, 5:51 PM | Message # 55
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bun venit Anna alaturi de noi pupici multi ptr tine si sper sa ne cunoastem mult mai mult de acum incolo.

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
MORENADate: JOI, 2009-11-05, 5:58 PM | Message # 56
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bun venit Aline sper sa ne ramai alaturi pentru ne ne cunoaste mai bine . kiss

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BANDITOSDate: JOI, 2009-11-05, 6:48 PM | Message # 57
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Un calduros welcome noilor membrii,sper sa va placa compania noastra si sa ne radem muulllllllltttttttttt impreuna.

Message edited by BANDITOS - JOI, 2009-11-05, 6:49 PM
 
BossyDate: SAMBATA, 2009-11-07, 1:26 AM | Message # 58
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
Bine ai venit alaturi de noi anna .. ne bucuram ca ai intrat in familia noastra si cum zice si banditos mai sus let`s go crazy...

We Ride Together We Die Together
 
InGeR_rEbEl_fOr_yOuDate: VINERI, 2009-11-13, 8:32 PM | Message # 59
membru
Group: Members
Messages: 4
Status: Offline
Buna sunt felycya din iasi mometan in anglia...sunt o fire foarte ambitioasa,incapatanata...urasc minciuna,ce pot sa zic de mine va las pe voi sa aflati mai multe despre mine....pupiki dulci..
 
BANDITOSDate: VINERI, 2009-11-13, 11:15 PM | Message # 60
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 33
Status: Offline
Bine ai venit Felicia sper sa ti placa alaturi de noi si sa te mariti happy kiss
Si acum...........va tzuccccccccccc

Added (2009-11-13, 11:15 Pm)
---------------------------------------------
Ne bucuram ca esti alaturi de noi.....era o gluma cu maritatul happy
Si acum..............va tzuccccccccccccccc

 
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
Search:

Copyright by MORENA © 2024