MIERCURI, 2024-04-24, 4:36 AM


Main
Registration
Login
Welcome Guest | RSS  
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: MORENA  
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
CATE PUTIN DESPRE FIECARE
MORENADate: SAMBATA, 2009-06-13, 12:46 PM | Message # 1
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bun venit tuturor . Numele meu este Morena brasoveanca de fel momentan lucrez in Londra si sunt administratorul acestui site . Pentru a ma cunoaste mai bine am sa va spun cate ceva despre persoana mea.
Sunt creativa, incapatanata pana peste masura. Ambitioasa si mereu cu pofta de viata. Nemultumita?Intotdeauna mereu am sa cer mai mult de la mine pentru ca sunt sigura ca pot. Mi-as fi dorit ca toti care pretind ca iti sunt prieteni sa stie sa cunoasca intru-totul semnificatia acestui cuvant.Nu toti suntem in cuprinsul unei mari fericiri gata sa ne sacrificăm si câinele familiei pentru buna-purtare a prieteniei ? Tastatura nu inghite asemenea bancuri englezesti..Prietenie – acest cuvant necesita anumite sacrificii, toata lumea stie acest lucru, insa putini ii stiu valoarea ei .
Intotdeauna m-au interesat legile pe care adolescentul si le creeaza in jurul lui. O parte din el este aruncata in delirul varstei, o alta, in mainile unor prietenii fals-crezute pe care sarmanul le va regreta intr-un tarziu. Iar ultima parte e de-o scarba de nedescris: e vorba de partea in care esenta lor – pe care cuvantul ‘om’ trebuie cu inima grea sa o indure – e murdarita de egoism si ipocrizie infantila insusi de ei.
As vrea sa nu devin niciodata meschina sau ipocrita , sa pastrez doar amintiri frumoase . Nu ma atasez de obiecte si nu le colectionez, ma tem cel mai tare de mine si de D-zeu ,nu imi place sa fiu jignita sau suspectata de nesinceritate, imi pare rau cind gresesc si fac tot posibilul sa-mi repar acea gresala, accept critici si reprosuri doar de la cei care ma cunosc si imi sunt prieteni in adevaratul sens al cuvantului.
Detest minciuna, falsitatea, lingusala si prieteniile bazate pe anumite scopuri. Sunt sociabila, comunicativa imi place sa ascult bucuriile si tristetiile semenilor mei si fac tot posibilul sai ajut macar cu un sfat, fire vesela si cu simtul umorului bine dezvoltat.
Ar fi bine sa inchei aici nu vreau sa va plictisesc prea mult sper ca din aceste randuri ati reusit sa ma cunoasteti cate un pic.

Va multumesc pentru timpul acordat lecturarii si sper ca aceasta colaborare sa dureze si pe viitor.

Va multumesc


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
bubulinaDate: JOI, 2009-08-13, 9:33 PM | Message # 21
membru
Group: Members
Messages: 1
Status: Offline
OLA,IO SUNT BUBU O SUCEVEANCA CE ASI CAUTA VIITORUL PRIN PORTUGALIA.SUNT O FIRE VESELA CU SIMTUL UMORULUI ,VISATOARE SI AMI PALCE SA-MI TRAIESC VIATZA DUPA BUNUL MEU PLAC.AMI PARE BINE CA PE ACEST CHAT E MULTA LUME DE GASCA ,MEREU BINE DISPUSI SI PUSI PE GLUME.VA PUP DULCE PE TOTI....MUACHHHHHHHHHHHHH love :love: :love:

Message edited by bubulina - JOI, 2009-08-13, 9:36 PM
 
BossyDate: SAMBATA, 2009-08-15, 11:39 AM | Message # 22
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi bubu ne bucuram ca faci parte din echipa noastra flower flower

We Ride Together We Die Together
 
NumaiUnulDate: DUMINICA, 2009-08-16, 11:23 AM | Message # 23
membru
Group: Members
Messages: 3
Status: Offline
Sa spun Buna? sau Olla? sau Bine V-am Gasit...nu ptr ca asta a spus toata lumea...Am sa spun direct cine shi cum sunt...adik` despre mine...In primu-l rand ma numesc Andrey,Sunt nascut pe data de 04.12.87 in Rmania(Hunedoara)Am 1,87,ochii verzi,zodia sagetator.Ce-mi place mie?Ok...Am sa spun ca imi place foarte mult muzica(Music is my life)ascult foarte mult house(progresivu-l imi place foarte mult)trance-ul,in general asc muzica de ori ce gen shi muzica de calitate(excludem manellele)pe langa faptul ca ascult muzica am inceput sa fac muzica,am inceput sa lucrez pe programele profesionale de mixat.Acum sunt shi DeeJaY la un radio...sa nu facem reclama ca nu este frumos(c-am atata in leg cu muzica)Imi place foarte mult sa stau pe net atata cat imi permite timpu-l,In fiecare zi imi place sa descopar ceva...Am spus ceva...nush ceva anume...Imi place sa cunosc persoane...shi acele persoane sa nu fie un ''FALS''Nu-mi place falsitatea...Spun imi place,Imi place ptr ca tuturora ne place,Imi place foarte mult sa ies...in oras,la munte,oriunde...numai sa fie ceva nou!Atata despre mine ca ai sa citesti prea mult shi sa nu ma injurati dupaceea!Acesta este Andrey...sa zicem pe scurt...ptr ca nu poti cunoaste o persoana in 4 randuri!Thx!""BESTSITECOOL""
Attachments: 9139591.jpg (139.7 Kb)


Message edited by NumaiUnul - DUMINICA, 2009-08-16, 11:29 AM
 
MORENADate: DUMINICA, 2009-08-16, 12:11 PM | Message # 24
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine te am regasit Andrey sper ca putinul timp liber petrecut alaturi de noi sa fie cat mai placut pentru tine . pray pray pray pray

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: DUMINICA, 2009-08-16, 2:58 PM | Message # 25
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi andrey speram sa te simti bine in prezenta noastra wine wine wine

We Ride Together We Die Together
 
bogdanDate: MARTI, 2009-08-18, 10:28 AM | Message # 26
Lieutenant
Group: Members
Messages: 19
Status: Offline
salut tuturor sant Bogdan prin Constanta ma regasesc ,imi plac calatoriile si marea (doar iarna),detest minciuna si oameni care au lipsa de caracter,ma bucur ca am intrat in familia voastra si sper sa avem discutii cat ma interesante,
 
BossyDate: JOI, 2009-08-20, 0:47 AM | Message # 27
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi bogdane .. abia astept sa iti aud parerea despre ceea ce e scris in forum wine wine

We Ride Together We Die Together
 
darkieDate: VINERI, 2009-08-21, 6:44 PM | Message # 28
membru
Group: Blocked
Messages: 16
Status: Offline
Buna!!!sunt ioana...am 29 de ani..sunt din medias dar locuiesc in germania...in zodie sunt leu deci o fire incapatanata si ambitioasa....
iubesc natura si imi place sa-mi fac prieteni....
nu-mi place falsitatea si apreciez persoanele sincere si corecte
 
BossyDate: VINERI, 2009-08-21, 6:50 PM | Message # 29
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi ioana speram sa te simti bine alaturi de noi

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: DUMINICA, 2009-08-23, 8:59 PM | Message # 30
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine ai venit iubita alatturi de noi si un bun regasit tuturor celor care nu am apucat sa le urez asta. Sper ca putinul timp liber petrecut alaturi de noi sa va aduca zambetul pe buze.

Va multumesc din suflet ca v-ati alaturat grupului nostru . Kisss dulce tuturor


I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
silenceofdarknessDate: LUNI, 2009-08-24, 8:53 PM | Message # 31
Sergeant
Group: Members
Messages: 9
Status: Offline
Buna,bine v-am regasit pe unii dintre voi..bun gasit celorlalti...eu sunt Lorena stau in Cluj sunt casatorita...sunt destul de vorbareata..contrar nick name-ului:p..sunt incapatanata, posesiva, pretentioasa...orgolioasa.. in rest ..va las pe voi poate descoperiti si niste calitati:dAcum serios..chiar ma bucur ca sunt aici cu voi..experienta pe un alt chat mi-a lasat un gust amar..sper ca o sa mi-l schimbe compania voastra care pare destul de selecta si placuta.kiss all heart :heart: :heart:
Attachments: 9322081.jpg (37.9 Kb)


Message edited by silenceofdarkness - LUNI, 2009-08-24, 8:59 PM
 
MORENADate: LUNI, 2009-08-24, 9:09 PM | Message # 32
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine te am gasit Lore ma bucur ca esti alaturi de noi si sper sa formam o echipa mare sa ne simtim bine impreuna flower flower flower flower flower

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
BossyDate: LUNI, 2009-08-24, 9:38 PM | Message # 33
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi lorena ma bucur ca te avem alaturi de noi si sa te reintalnesc si pe site-ul asta flower flower

We Ride Together We Die Together
 
BellaMaryDate: MARTI, 2009-08-25, 1:12 PM | Message # 34
Sergeant
Group: Members
Messages: 2
Status: Offline
Sal ma numesc Mary am 28 si sunt din Petrila ,sunt in zodia sagetator sunt o fire foarte incapatanata imi place sa ma distrez, si imi place ca sa-mi fac prieteni si -mi place sa comunic.....
 
MORENADate: MARTI, 2009-08-25, 1:36 PM | Message # 35
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine ai venit in gasca noastra Mary sper sa te simti bine alaturi de noi . Kisss flower flower flower flower flower

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
izarotadeDate: MARTI, 2009-08-25, 7:54 PM | Message # 36
Major
Group: Members
Messages: 4
Status: Offline
sall, is Emi :P is incapatanat rau , fitzos( nu foarte :)) ) si desigur... chipes ...stau in AB(Alba Iulia). Others: Culoare Preferata -Verde
Chat preferat : Best Morena
 
BossyDate: MARTI, 2009-08-25, 9:09 PM | Message # 37
ADMIN
Group: Administrators
Messages: 722
Status: Offline
bine ai venit alaturi de noi emi wine wine

We Ride Together We Die Together
 
MORENADate: SAMBATA, 2009-08-29, 10:25 AM | Message # 38
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Mersi frumos Emi si bine ai revenit printre noi.

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
arfeDate: SAMBATA, 2009-08-29, 5:04 PM | Message # 39
Colonel
Group: Members
Messages: 9
Status: Offline
Buna ziua sau buna seara cum vreti voi :)) Ma numesc Arfe de fapt numele meu real e altul dar nu am sa-l zic. :P am 26 de ani locuiesc in Bucuresti si ma bucur sa fiu alaturi de voi :))))
 
MORENADate: DUMINICA, 2009-09-06, 9:35 AM | Message # 40
OWNER
Group: Administrators
Messages: 649
Status: Offline
Bine ai venit Arfe ma bucucr sa te avem intre noi . kissssssss grande

I can't give solutions to all of life's problems, doubts, or fears. But I can listen to you, and together we will search for answers.
 
Forum » SA NE CUNOASTEM » PREZENTARE » CATE PUTIN DESPRE FIECARE
Search:

Copyright by MORENA © 2024